• "Rummikub w Szkole"...

7 czerwca 2024 r.

Wielkie brawa dla naszej społeczności szkolnej!
    Z dumą informujemy, że nasza szkoła bierze udział w programie "Rummikub w Szkole"! To fantastyczna inicjatywa, która wnosi do naszego programu nauczania elementy gry, nauki i zabawy. Program "Rummikub w Szkole" pomaga rozwijać umiejętności matematyczne, logiczne myślenie oraz wspiera budowanie kompetencji społecznych naszych uczniów.
    Dziękujmy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tej wyjątkową formie nauki poprzez zabawę. To była doskonała okazja, aby nauczyć się czegoś nowego, spotkać się z rówieśnikami i rozwinąć umiejętności niezbędne w przyszłości. W mijającym roku szkolnym regularnie grało w szkolnej Lidze Rummikub 26 uczniów, a niektórzy z nich mieli okazje sprawdzić się w Bytomskich Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Rummikub, zorganizowanych w naszej placówce.
    Dołączcie do nas w tej edukacyjnej przygodzie w nowym roku szkolnym!
    #RummikubWSzkole #EdukacjaPrzezZabawę #NaukaInaczej
    #LaboratoriaPrzyszłości