• "Co robi twój miś, gdy ty jesteś w szkole?"...

21 marca 2022 r.

25 listopada obchodziliśmy Dzień Misia. Z tej okazji został ogłoszony konkurs fotograficzny pod hasłem "Co robi twój miś, gdy ty jesteś w szkole?" Konkurs do tej pory nie został rozstrzygnięty, ponieważ wszystkie misie zapadły w sen zimowy... Ale już wiosna i te przesympatyczne zwierzęta budzą się z ponad studniowego letargu, nadszedł więc czas, aby rozstrzygnąć nasz konkurs.
    Napłynęło wiele ciekawych zdjęć zarówno od uczniów, jak i nauczycieli. Widać na nich, że misie, kiedy nikogo nie ma w domu, świetnie się bawią - zapraszają znajomych, grają na instrumentach, słuchają muzyki (a może audiobooków?) serfują po internecie, oddają się swojemu hobby - malowaniu, czytaniu, jeździe na rowerze. Grają też w karty i robią bałagan w pokoju, a gdy są głodne poszukują w lodówce ulubionego miodku.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane fotografie! Są piękne i bardzo zabawne. Jury wyróżniło zdjęcia w 4 kategoriach:
    - klasy 1-3 - wyróżnienie dla Filipa Szurgacza z klasy 1 D
    - klasy 4-6 - wyróżnienie dla Krzysztofa Ludygi z klasy 4 C
    - klasy 7-8 - wyróżnienie dla Wiktorii Iwankowskiej z klasy 8 B
    - nauczyciele - wyróżnienie dla pani Zuzanny Kłosińskiej

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim autorom wspaniałych zdjęć!

/Ewa Baranowicz/