• I Szkolny Turniej Badmintona...

22 października 2021 r.

W październiku 2021 r. na szkolnych korytarzach można było zobaczyć uczniów, którzy zawzięcie trenowali podbijanie lotki rakietką. W myśl zasady, że TRENING CZYNI MISTRZA, dzieci przygotowywały się do rozgrywek w dwóch kategoriach: indywidualne podbijanie lotki w czasie jednej minuty i gra w parach.

W zmaganiach Rodzic-Dziecko - nagrodę otrzymują pani Monika Kosińska i jej syn Jakub Kosiński.

Na poziomie dorosłych, po zawziętej, ale honorowej walce w ścisłej czołówce znaleźli się: pan Jerzy Matura (I miejsce), pani Bogusława Szymańska (II miejsce) i pani Joanna Born-Pilsyk (III miejsce).

Wszystkim - dzieciom, rodzicom i nauczycielom - serdecznie DZIĘKUJEMY za udział, wspaniałą sportową postawę i zaangażowanie. Oficjalne rozdanie nagród na akademii w listopadzie.
    /Katarzyna Bąk, Ewa Baranowicz/