• Nagrodzeni w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wiosno, ach to Ty"...

22 kwietnia 2021 r.

W czwartek 22 kwietnia 2021 r. pani dyrektor dr Iwona Wanda Grygiel wręczyła naszym uczniom nagrody z Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Wiosno, ach to Ty”.
    Ze względu na czas pandemii oficjalne wręczenie nagród zostało odwołane, a organizatorzy konkursu przekazali piękne, kolorowe dyplomy i nagrody rzeczowe na ręce Dyrekcji naszej szkoły.
    W konkursie wzięło udział wiele szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych. Prace plastyczne zostały ocenione w trzech kategoriach: kl.1-3 SP, kl.4-8 SP, klasy Szkół Przysposobienia do Pracy.

W kategorii kl.1-3 zdobyliśmy I miejsce, które wymalował Maksymilian Szyk z kl.1c (praca pod kierunkiem p.M.Łukawskiej).
    W kategorii kl.4-8 : I miejsce zdobył Marcel Hojka z kl.4c, II miejsce Mateusz Szybała z kl.4c oraz wyróżnienie Kamila Filipczyk z kl.5b (prace pod kierunkiem J.Born- Pilsyk).
    Wielu uczniów otrzymało również nagrody pocieszenia z kl.7b (J.Kosiński, M.Glasder, W.Iwankowska, O.Buczek), kl.5b (D.Kagon), kl.4b ( S.Popek, M.Rendhin), kl.4c (J.Frankiewicz), kl.3c (T.Nalaskowski, K.Ludyga, D.Hanzel) kl.2d (J.Kucharska, K.Nalepa, I.Polańczyk, Sz.Wójcik).
    Wszystkim zaangażowanym w konkurs gratulujemy. /Joanna Born-Pilsyk/