• "W poszukiwaniu niebieskiego skarbu"...

15 kwietnia 2021 r.

W czwartek, 15 kwietnia, została zorganizowana w formie podchodów zabawa dla wszystkich uczniów naszej szkoły „W poszukiwaniu niebieskiego skarbu”. Akcja związana była z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, w ramach niebieskiego kwietnia.
    Niestety, pandemia uniemożliwiła nam zorganizowanie Niebieskiego Marszu dla Autyzmu, więc chociaż w ten sposób chcieliśmy uczcić tak ważny dla nas dzień.

Dzieci bawiły się rewelacyjnie, ich zaangażowanie było ogromne, a cel akcji został osiągnięty. Zakończenie zabawy było dla wielu zaskakujące. Każda klasa znalazła tajemniczą przesyłkę, czyli lusterka, w których mogła ujrzeć skarb. Jak się okazało, skarb, którego wszyscy szukali, był cały czas z nimi, skarbem okazali się oni sami, czyli uczniowie. /Magdalena Bober/