• W lutym mieliśmy kota na punkcie kota...

17 lutego 2021 r.

17 lutego to dzień, w którym szczególnie pamiętamy o naszych puszystych przyjaciołach.
    W tym roku 14 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym pt. Kocie sprawy, zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej. Ogłoszony został również szkolny konkurs literacki na wiersz lub opowiadanie o kotach, pt. Proszę Pani, proszę Pana, to taka kocia sprawa. Uczniowie poszczególnych klas mieli okazję wziąć udział w kociej sesji zdjęciowej w fotobudce.

Zbieraliśmy i nadal zbieramy karmę dla kotów. W tym roku odpowiemy na prośbę Kociej Kawiarni w Bytomiu, której podopieczni potrzebują pożywienia.

Uczniowie podzielili się również zdjęciami swoich kotów, których wizerunki prezentujemy w poniższej galerii. /Małgorzata Grossmann/