• "Akcja charytatywna - zbiórka karmy "Świąteczna łapa"...

16 listopada 2020 r.

Zachęcamy uczennice, uczniów oraz ich rodziców i opiekunów do wzięcia udziału w IV EDYCJI zbiórki "Świąteczna ŁAPA". Jak co roku społeczność naszej szkoły w ramach Dnia Misia aktywnie udziela się w charytatywnej akcji na rzecz bezdomnych zwierząt przebywających w Schronisku w Bytomiu. Tym razem będą to także podopieczni Fundacji Równi Wobec Życia „MY DLA NICH” oddział w Męcinka.

Zbieramy karmę (suchą i mokrą) oraz inne potrzebne rzeczy od teraz do 4 grudnia 2020 r. Dary można przynosić codziennie i umieszczać je w pojemniku, który stoi przy portierni szkoły.
    Wiemy, że nie zawiedziecie naszych braci mniejszych i jak zawsze będziecie hojnie wspierać bezdomne zwierzaki. Za co już gorąco Wam dziękujemy. /Joanna Nowak-Rusocka/