• W geście przyjaźni...

2 października 2020 r.

Za nami wielki finał V edycji akcji charytatywnej "Zetnij włosy na peruki dla chorych dzieci". 2 października w naszej szkole po raz kolejny zorganizowaliśmy obcinanie długich warkoczy, które będą przeznaczone na peruki dla potrzebujących dzieci.

Dzięki ciężkiej pracy pani Magdaleny Janik, która towarzyszy nam niezłomnie od kilku lat oraz debiutującej w tej roli pani Justynie Kosińskiej, udało się skrócić fryzury prawie trzydziestu osobom. Od czerwca do września zebraliśmy niemal drugie tyle "darów", które ludzie o dobrym sercu przynieśli do nas, abyśmy wspólnie wysłali je do Fundacji Przyjaźni WeGirls. W ciągu tych pięciu lat czynienia dobra, zebraliśmy dla na ten cel włosy od około... setki osób.
    Dziękujemy za wsparcie panu wiceprezydentowi Adamowi Frasowi i Urzędowi Miejskiemu w Bytomiu oraz wszystkim ludziom zaangażowanym w naszą akcję. /Ewa Milne, Aneta Baran-Moj/