• Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytomiu w roku szkolnym 2020/2021...

1 czerwca 2020 r.

Poznajmy się
    - Spotkanie dla nowych uczniów SP 2 w Bytomiu

W związku z pandemią niestety nie mogliśmy zorganizować zajęć otwartych dla nowych uczniów i spotkać się z dziećmi i Rodzicami. Nie mogli Państwo zadać wielu pytań czy rozstrzygnąć swoich wątpliwości. Chcielibyśmy jednak umożliwić dzieciom i ich Rodzicom poznanie naszej szkoły.

Zapraszamy nowych uczniów na spotkania indywidualne w tygodniu 29.06 -3.07 w ustalonych telefonicznie godzinach (między 9.00 a 14.00). Godzinę spotkania proszę ustalić telefonicznie w sekretariacie szkoły pod nr tel. 32/282-13-98. Każdy uczeń będzie miał do dyspozycji pełną godzinę, spotkania odbywać się będą z zachowaniem obowiązujących w danym momencie procedur bezpieczeństwa.
    Pozdrawiam i do zobaczenia w szkole, /mgr Izabela Bubalik, wicedyrektor SP nr 2/

Rodziców dzieci starających się o przyjęcie do SPS nr 2 w Bytomiu prosimy o wydrukowanie, uzupełnienie, zeskanowanie (zrobienie zdjęcia) i wysłanie na adres szkoły: sp2bytom@gmail.com Wniosku o przyjęcie dziecka oraz wniosku o dowóz.
    Istnieje możliwość zaszyfrowania wypełnionych wniosków i podanie hasła telefonicznie na nr szkoły: 32 282-13-98.

Wypełnione wnioski można dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły (czynny w poniedziałek, środę i piątek w godz. 8.00 - 13.00 - informacja na stronie szkolnej).

Wniosek o przyjęcie dziecka do SPS nr 2
    Wniosek rodziców o dowóz