• Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2020/2021...

20 maja 2020 r.

Znamy już datę egzaminów, najwyższa więc pora, żeby dokonać ostatecznego wyboru szkoły, w której będziecie kontynuować naukę. By ułatwić Wam wyszukiwanie informacji o szkołach chcemy pokazać adres strony www, gdzie znajdziecie wszystkie informacje na temat bytomskich szkół ponadpodstawowych: www.ponadpodstawowa.bytom.pl
       Proszę Was również byście pamiętali, że zawsze możecie napisać na Librusie do doradcy zawodowego - Joanny Kurzac bądź zadzwonić do szkoły na dyżur pedagoga (każdy piątek).

Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. Harmonogram został dostosowany do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne. Prosimy o zapoznanie się ze zmienionym harmonogramem ułatwi to Państwu zaplanowanie wszelkich zadań związanych z rekrutacją dziecka do szkoły ponadpodstawowej.